هنر و سینما
_

دوره آموزش مکاتب بازیگری و آشنایی با روشها و استایلهای مختلف بازیگری در دنیا

 

_

نام اساتید: مهدی ارجمند

کلاس ها به صورت کاملا VIP برگزار میگردد.

این دوره در 10 جلسه 3 ساعته در روز پنج شنبه محیطی کاملا کارگاهی برگزار میگردد.

تعداد هنرجویان در کلاسی حدود 150 متر مربع با گنجایش 50 صندلی فقط 20 تا 25 نفر می باشد تا هنرجویان در هر جلسه حضوری فعال داشته باشند.

بعد از دوره مقدماتی ضمن ارائه مدرک رسمی و درجه 1 از وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی هنرجویان وارد دوره تکمیلی میشوند که این دوره با همین شرایط و در سطح تکمیلی و سطحی بالاتر برگزار میگردد.

دوره شامل چه آموزش هایی است؟

 

آشنایی با تاریخچه بازیگری

شناخت کرونولوژیک گاهشماری مکاتب بازیگری که بر اساس تاریخ ظهور آنها در حوزه ی تاتر و سینماست که شامل مروری بر کمدیا دل آرته، سیستم استانیسلافسکی، بیومکانیک مه یرهولد، مکتب اکسپرسیونیسم، مکتب انگلیسی، مکتب فرانسوی، آموزه برشت  سنفردمایزنرو متد اکتینگ سنتی و مدرن میشود با سه برداشت مختلف از اساتیدی چون استلا آدلر، لی استراسبرگ و  شناخت مبتنی بر دیدگاه کارگردانان درباره بازیگری، شیوه و روش شخصی بازیگران در ارتباط با مکتبی که در آن پرورش یافته اند ‌آشنایی با بحث روانشناسی و رفتار شناسی فردی بازیگر و قابلیتهای خلاقانه ی ویژه ی او در ارائه نقش ‌آشنایی با کلاس ها با کلیه امکانات آموزشی از قبیل (ریل، شاریو، پنتر، دوربین، ساچلر، ویدئو پروژکشن و ال سی دی، تجهیزات نور و صدا و… ) و عوامل حرفه ای مدیریت میگردد.

این کلاس کاملا کارگاهیست و هنرجویان در کلیه جلسات اتود میزنند. دوره پیشرفته آموزش با تولید فیلم توسط خود هنرجویان برگزار میگردد.

توضیحات بیشتر در جلسه مشاوره حضوری انجام میپذیرد.

تلفن هماهنگی: 021.22705750

بیوگرافی مهدی ارجمند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 + = 11